Bale ve babalar

Bir bale dansçısı çocuğun ailesi en büyük destekçisidir. Annelerin desteği zaten malumdur. Onlar doğalarından gelen anne sevgisi ile çocuklarını koşulsuz sever ve desteklerler. Bale ve babalar arasındaki ilişki ise daha farklıdır… Bu günkü yazımız bale babalarına bir davet niteliğindedir.

(Yazının bundan sonraki kısmı mizah ve mizahla karışık tehdit içerir. Bu riski alarak okuyunuz:))))

Kıymetli bale babalarımız, babalar günü özel video çekimimize desteğinizi bekliyoruz. Tıpkı anneler gününde annelerin işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz “aslan annem; hep yanımdasın” konulu etkinliğimizde olduğu gibi, bu kez de siz sevgili babalarımızın kıymetli çocukları için gerekirse her türlü maskaralığı bile yapacağınızı, hayatın sanıldığı gibi asık suratlı ve ciddi olmasının gerekmediğini, eğlenceli ve komik anların hayata ne kadar değer kattığını topluma gösterebilmek peşindeyiz. “Benim için herşeyi yapan, çılgın babam” konulu video çekimimizde 4 kuğu dansını bu kez de babalarımızla yapacağız ve bale ve babalar arasındaki köprüyü güçlendireceğiz.

“Efendim, ben devlet memuruyum, CEO’yum, karate hocasıyım,  videoda görünemem, bilmem ne…” şeklinde bahane uyduracak bale babalarımıza takma sakal, palyaço burnu, gözlük, melek kanadı gibi aksesuarlar temin edilecektir. Gerekirse videoda yüzlerinizi buzlatırız olur biter. Bahaneniz kalmadı. Niyetimiz oldukça bozuk, hepinize 4 kuğu dansını yaptıracağız, ona göre :))))

Boşuna bu mesajı görmezden gelmeyin, iletişim bilgileriniz elimizde: önümüzdeki günlerde telefonla taciz edilerek bir şekilde katılımınız sağlanacaktır. Katılmak konusunda isteksiz olanlardan çok yaratıcı bahaneler bekliyoruz. Bu bahanelerinizi de sosyal medyada paylaşacağız :)))))

O halde biz sizi aramadan siz bizi arayıp bale ve babalar etkinliğimize katılacağınızı bildirirseniz hepimizin işi daha kolay olur. :))))

NOT: Söz tayt giydirmeyeceğiz